Киевская область
Online Translate
Рубрики

Интернет реклама УБС
Статистика сайта
Посетители по странам
Посетители за последние 24 часа
Flag Counter
Яндекс.Метрика

Интернет реклама УБС

Комітет з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) запрошує вас до участі у засіданні за «круглим столом»: «Старт громадських обговорень Концепції розвитку охорони здоров’я міста Києва», який відбудеться 22 червня 2016 року з 13:00 до 15:30 у приміщенні Київської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, б. 36, каб. 514).

Засідання проводиться спільно з Комітетом з медичного права Асоціації правників України, за підтримки Постійної комісії з питань охорони здоров’я Київської міської ради, Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), ГО «Громадська ініціатива «Право на здоров’я» Комітету з питань розвитку самоврядування в охороні здоров’я Громадської ради при МОЗ України.

Захід стане початком громадського обговорення Концепції розвитку охорони здоров’я міста Києва, що запропонована Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

До участі в обговоренні запрошуються представники Громадської ради при КМДА, ІГС, депутати Київської міської ради, керівники комунальних лікувально-профілактичних закладів та комерційних медичних підприємств, експерти, представники ЗМІ.

Згоду на участь у нашому заході дали:

Начальник філії ЦОЗ ПАТ УЗ Лісневська Н.О.
Директор і засновник медичного центру «Клініка Доктора Валіхновського», член президії Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ) Валіхновський Р.Л.
Організатор благодійного проекту «Біотех-реабілітація поранених», засновник та генеральний директор компанії ilaya Шершньов О. В.
Головний лікарстоматологічної поліклініки № 1 Шевченківського району м. Києва Макаренко О.М.
Головний лікар Київського міського дитячого діагностичного центру Семіволос А.В.
Керівник мережі лікувально-профілактичних закладів «36.5» Копич Л.П.
Головний експерт медичної групи Реанімаційного пакету реформ – доктор права, доцент кафедри міжнародного права і спеціальних правових наук НаУКМА Черненко З.С.
Депутат Київради, секретар Постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Лобан Ю.М.
Серед питань, запланованих до розгляду:

1. Презентація проекту Концепції розвитку охорони здоров’я міста Києва Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

2. Пропозиції до запропонованого проекту Концепції від учасників заходу.

УВАГА! Якщо у вас є пропозиції до проекту Концепції, ви можете надсилати їх на адресу: pravonazdorovia.info@gmail.com з позначкою «Концепція розвитку охорони здоров’я міста Києва» до 21 червня 2016 р. включно.

Кількість місць обмежена. Попередня реєстрація для участі у заході обов’язкова!

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: 0(44) 492-88-48 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua

Контактна особа – Вікторія Доценко та до ГР при КМДА 0(67)4065493, контактна особа Богатова Софія

Будемо раді Вашій участі!

Київська міська державна адміністрація
kievcity.gov.ua


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 10 из 10 на основе 65 оценок. 35 пользовательских отзывов.